درباره‌ی ما

هردات، رسایی و کمال است!

ما با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ویرایش تخصصی متون انگلیسی، از 5 سال پیش همکاری خود را به صورت رسمی با ژورنال‌ها و نهادهای ملی و بین‌المللی آغاز کردیم. از آن پس، گروه ویراستاری هردات، همواره در بالاترین سطح با نویسندگان بین‌المللی در تمام دنیا و ژورنال‌های خوش‌نام و باسابقه‌ای همچون ساینتیا ایرانیکا (ISI) همکاری حرفه‌ای و مستمر داشته است. مدیران علمی و اجرایی گروه ویراستاری هردات، نیروهای متخصص و نخبه‌ی کشوریِ فعال در حوزه‌ی مطالعه و پژوهش زبان و ادبیات انگلیسی در بالاترین سطح تحصیلات عالی هستند و همت خود را بر آموزش و گسترش فعالیت‌های مربوط به نویسندگی و ویراستاری انگلیسی گمارده‌اند.

Hordat Edit Group is

ما خود را متعهد به ارائه‌ی بالاترین سطح کیفی می‌دانیم و علاوه بر تصحیح گرامری و ساختاری، کیفیت متن شما را تا حد امکان ارتقا می‌دهیم. فارغ از آن که متن شما توسط مدیر یا یک عضو متخصص و مجرب گروه ویرایش شده باشد، نسخه نهایی توسط یکی از مدیران گروه به صورت دقیق بررسی و بازبینی می‌شود و به همراه متن ویرایش شده‌ی کار خود، بازخورد کاملی را هم از جانب ویراستار و هم از جانب بازبین دریافت خواهید کرد. همچنین، کار گروه ما تنها به ویرایش تخصصی متن خلاصه نمی‌شود. علاوه بر ویرایش، گزارشی از درصد مشابهت نوشتار متن را به صورت رایگان و بر پایه‌ی نرم‌افزار قدرتمند authenticate به شما ارائه می‌کنیم. ضمنا امکان کاهش درصد مشابهت و همچنین استانداردسازی کلیت مقاله (برای مثال مطابق ISI، IEEE و …) به خواست شما وجود دارد.

پیروی از سیاست کلی تعهد و مسئولیت‌پذیری ما را ملزم به ارتباط روشن و شفاف با شما می‌کند و علاوه بر آشنایی با مجموعه مدیریتی این گروه، در طول فرآیند ویرایش، ویراستار خود را خواهید شناخت و همواره با او در ارتباط خواهید بود. از آن‌جایی که مبنای کارِ گروه ویراستاری هردات صمیمیت و همدلی اعضا با یکدیگر و رعایت اصول اخلاقی و حرفه‌ای است، ما ویراستاران خود را صاحبان امتیاز اقتصادی گروه می‌دانیم و آن‌ها، متناسب با مهارت و کیفیت کار خود، حقوق دریافت می‌کنند. بنابراین، هیچ هزینه‌ی اضافه‌ای به شما تحمیل نمی‌شود و قیمت‌های ما همواره در مقایسه با بازار حرفه‌ایِ این حوزه، رقابتی و به صرفه هستند.

در پایان باید به این نکته اشاره کنیم که همکاری ما با بسیاری از نهادها و دانشگاه‌های کل کشور از طریق تفاهم‌نامه‌ها یا قراردادهای گوناگون، امکان ارائه‌ی تخفیف‌های قابل توجه به اعضای علمی آنها را فراهم کرده است. همواره با ما در ارتباط باشید و خبرهای مربوط به گسترش خدمات و فعالیت‌های علمی گروه را پیگیری کنید.

 

چرا هردات؟

double check 1 e1638432953676

جامعیت خدمات

ما مقاله را تنها ویرایش نمی‌کنیم. علاوه بر ویرایش، گزارشی از درصد مشابهت نوشتار متن را به صورت رایگان و بر پایه‌ی نرم‌افزار قدرتمند iThenticate به شما ارائه می‌کنیم. امکان کاهش درصد مشابهت و همچنین استانداردسازی کلیت مقاله (برای مثال مطابق ISI، IEEE و …) به خواست شما پیش‌بینی شده است.ارد

best price

قیمت رقابتی

از آن‌جایی که ویراستاران ما همان صاحبان امتیاز اقتصادی گروه هستند، ما خود را به دلایل اخلاقی و حرفه‌ای ملزم به استفاده از ویراستاران باکیفیتی می‌دانیم که متناسب با مهارت خود حقوق دریافت می‌کنند. بنابراین، هیچ هزینه‌ی اضافه‌ای به شما تحمیل نمی‌شود و قیمت‌های ما همواره در مقایسه با بازار حرفه‌ایِ این حوزه، رقابتی و به صرفه هستند.

gold medal 1

کیفیت

همه‌ی ویراستاران ما متخصصانی هستند که با چندین سال سابقه‌ی حرفه‌ای در این زمینه، هم‌اکنون با یک یا چند ژورنال بین‌المللی و ملی در زمینه‌های گوناگون همکاری می‌کنند. کار ما، علاوه بر تصحیح گرامری و ساختاری شامل ارتقای کیفیت نوشتاری متن نیز می‌شود. هر فایل پس از ویرایش کامل توسط یکی از مدیران گروه به صورت دقیق بازبینی می‌شود.
delivery man 2 1 e1638429000327

دقت و سرعت

ما برای تحویل مقاله‌ها، مدت مشخصی را در نظر گرفته‌ایم که پس از بارگزاری فایل توسط شما، این زمان اعلان می‌شود. امکان تقاضای تحویل سریع‌تر نیز با پرداخت هزینه‌ی درصدی بیش‌تر پیش‌بینی شده است. لطفا توجه داشته باشید که ضمانتهای ما حافظ کیفیت کار در هر حالتی هستند و زمان تحویل هیچ نسبت مستقیم یا معکوسی با کیفیت ندارد

reward 1

ضمانت

در صورتی که مقاله‌ی ویرایش شده توسط ما با اعلام ژورنال مقصد به دلیل عدم کیفیت نوشتاری پذیرفته نشود، با ارائه‌ی ایمیل ژورنال مقصد، بسته به خواست شما حاضر به ویرایش مجدد یا استرداد کامل و بی قید و شرط مبلغ دریافتی هستیم.

value chain 1 e1638429210555

استمرار در همکاری

همکاری دوطرفه‌ی مستمر و موثر مبنای کار ماست و برای تحقق آن برنامه داریم. ما مشتریان خود را بر پایه‌ی مدت، میزان و کیفیت همکاری دسته‌بندی می‌کنیم و همواره برای مشتریان باسابقه خود امکانات فنی و مالی مناسبی در نظر می‌گیریم.

third party 2 e1638429239417

تعامل

در طول فرآیند ویرایش و پس از آن، همواره امکان گفت‌وگو چه از طریق خود سایت و چه از طریق کانال‌های ارتباطی گوناگون وجود دارد. بنابراین هم در زمان ویرایش همواره خود را در بالاترین سطح به شما نزدیک می‌کنیم و هم پس از آن، در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ‌گوی خواست شما خواهیم بود.